Юний українець винайшов пристрій для розрахунку калорій за світлинами

Вихованець Малої академії наук України Сергій Лисін винайшов пристрій, за допомогою якого можна миттєво розрахувати калорії в страві. Про це “Українському інтересу” повідомили в пресслужбі МАН.

За словами юного винахідника, для підрахунку калорій потрібно лише сфотографувати свою страву за допомогою спеціальної накладки на окуляри або браслету. Пристрій покаже кількість калорій на 100 грамів.

До того ж, вже існує мобільний застосунок, який зберігає історію харчування користувача. Там можна спланувати індивідуальну дієту або користуватися стандартною, а також підрахувати індекс маси тіла. Якщо інгредієнти неможливо визначити по світлині, їх можна прописати в застосунку.

Завдяки підписаному Меморандуму про допомогу з впровадження МАН винахід не залишиться на рівні ідеї. Цей документ підписали під час Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу “Майбутнє України” на міжнародному форумі Innovation Market.

Тепер Сергій Лисін розпочне безкоштовне навчання, йому та його команді нададуть послуги консалтингу та менторство в бізнесовому інкубаторі від МАН UF Incubator.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*