З 12 травня на вулицях міста знову з’являться маршрутні автобуси. Але не для всіх

З 12 травня на вулицях міста знову з’являться маршрутні автобуси. Але не для всіх
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

З 12 травня і до закінчення дії загальноукраїнського карантину з понеділка по п’ятницю (будні дні) – до 21 год. 00 хв., субота та неділя (вихідні дні, включаючи святкові) – до 20 год. 00 хв., працюватимуть автобусні пасажирські перевезення ПРАЦІВНИКІВ ЗА СПЕЦКВИТКАМИ, за умови наявності під час таких перевезень у пасажирів засобів індивідуального захисту, в межах кількості місць для сидіння. На сьогодні 32 000 хмельничан вже мають такі спеціальні квитки. Вони видаються за зверненням керівника Управлінням транспорту і зв’язку міста.

Відповідне рішення ухвалив керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня на території міста, заступник мера Володимир Гончарук у п’ятницю, повідомляє Незалежний громадський портал.

Користуватися маршрутками на час загальноукраїнського карантину дозволено за наявності службових посвідчень та проїзних документів, виготовлених управлінням житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради для конкретних категорій працівників:

  • закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл;
  • сфери оборони, правопорядку, цивільного захисту та житлово-комунального господарства міста;
  • осіб, які виявили бажання бути донорами крові.

Графік руху маршрутних таксі: з понеділка до п’ятниці (будні дні) – до 21 год. 00 хв., субота та неділя (вихідні дні, включаючи святкові) – до 20 год. 00 хв. Проїзд відбуватиметься в межах кількості місць для сидіння, а також за умови наявності у пасажирів засобів індивідуального захисту.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *