З 22 травня відновить роботу міський транспорт. З 29 внутрішньообласні рейси

З 22 травня відновить роботу міський транспорт. З 29 внутрішньообласні рейси
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

В Україні планують комплексне відкриття громадського транспорту та міжобласних перевезень орієнтовно на початку червня. Про це в ефірі Українського радіо повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, передає УНН.

“Роботу громадського транспорту ми плануємо відкривати у третьому етапі, він буде досить швидко. Раніше ми говорили про поетапне відкриття громадського транспорту, зараз ми говоримо про комплексне відкриття громадського транспорту, метро, міжміських та міжобласних перевезень. Але тепер це буде адаптивний карантин, орієнтовно це буде початок червня”, — зазначив він.

За його словами, зараз прописані певні критерії, які повинні дотримуватися в областях.

“Це чотири показники: захворюваність, тестування, показники зростання захворюваності, кількість ліжок у лікарнях, які відведенні під хворих з коронавірусом.. Ми ці показники порівнюємо і кажемо, якщо область попадає у ці критерії, вона може переходити на пом’якшення, які буде приймати Кабінет міністрів України, якщо ні, наприклад Чернівецька область, то вона не зможе відкриватися, як відкривається вся країна. Їй треба буде привести свою епідситуацію у відповідність до тих критеріїв”, — додав Ляшко.

Мііністерство інфраструктури вже опублікувало приблизний графік відновлення роботи транспорту:

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *