З Держбюджету грошей медичним працівникам не виділили. Допоможе місто

З Держбюджету грошей медичним працівникам не виділили. Допоможе місто
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Медики Хмельницького, які борються з COVID-19, отримають доплату з міського бюджету, повідомляє видання “Є”.

З Держбюджету грошей медичним працівникам не виділили.

У Хмельницькій міській раді готують зміни до бюджету, щоб виділити гроші на доплату медичним працівникам, які лікують хворих на коронавірус. Про це повідомив сьогодні, 15 квітня, під час брифінгу Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

«Протягом двох тижнів ми задавали питання під час нарад з Кабміном, як буде фінансуватися доплата для медпрацівників, які працюють з COVID-19. Всі певне чули, як у МОЗ заявляли, що медикам будуть виплачувати потрійний оклад. Пізніше був лист на адміністрації з проханням переглянути місцеві бюджети і забезпечити доплату медикам. Сама ж адміністрація може тільки ініціювати перегляд обласного бюджету. Нам жодних листів про перегляд бюджету не надходило. Інструкцій, як забезпечувати доплату, ми теж не отримували. Тож, аби не чекати, ми готуємо зміни до бюджету, щоб передбачити доплату медичним працівникам», – говорить Олександр Сергійович.

За словами міського голови, медикам, які працюють в мобільних бригадах (їх понад 20 осіб), за квітень передбачається доплатити по п’ять тисяч гривень. Також гроші на доплати з міського бюджету виділять працівникам інфекційної лікарні. По три тисячі гривень мають доплатити молодшому медичному персоналу, по п’ять тисяч – середньому і по сім-вісім тисяч гривень – лікарям.

Як додає Олександр Симчишин, станом на 12-ту годину 15 квітня у Хмельницькому три медзакади ще не отримали фінансування від Національної служби здоров’я України.

«Є серйозна проблема з фінансуванням медичних закладів другої ланки. Станом на сьогодні 12:00 фінансування від Нацслужби отримали тільки міська дитяча лікарня в сумі понад 6 мільйонів 150 тисяч гривень і міський лікувально діагностичний центр в сумі понад 3 мільйони 136 тисяч гривень. А міська лікарня, перинатальний центр і навіть інфекційна лікарня коштів ще не отримала, – пояснює міський голова. – Це призвело до того, що медпрацівники цих трьох закладів не отримали авансу. Ми щодня зв’язуємося з Нацслужбою. Нас інформують що жодних проблем немає, але живих коштів, на жаль, не поступило. Обіцяють, що це буде найближчими днями, годинами».

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *