З підозрою на коронавірус. У Хмельницькому госпіталізовано чоловіка

З підозрою на коронавірус. У Хмельницькому госпіталізовано чоловіка
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Як повідомляє Суспільне результати аналізу на вірус COVID 19 лікарі чекають наступного тижня.

У Хмельницькій міській інфекційній лікарні у важкому стані з двохсторонньою пневмонією перебуває хмельничанин, у якого є підозра на коронавірус. Цю інформацію Суспільному підтвердила головна лікарка Хмельницької міської інфекційної лікарні Оксана Піддубна. За її словами, наразі у хворого відібрані аналізи, проводиться перевірка на предмет захворювання чоловіка на СOVID 19. Результати будуть наступного тижня.

«В нас поки що хворих на коронавірус не виявлено. На сьогодні коронавірусу немає і я сподіваюся, ми всі сподіваємося, що його не буде. Але обстежувати ми мусимо, тому що коли важкі пневмонії, ми всіх їх обстежуємо, ми всіх направляємо в лабораторний центр. Ми працюємо, спокійно працюємо, на тому тижні буде результат. Поки що все в процесі, він ізольований, з ним дихальна апаратура там. Але поки у нас немає підтвердження».

За інформацією Суспільного, чоловік, у якого підозрюють коронавірус, є священнослужителем у Хмельницькому районі. 2 березня він повернувся з паломництва на гору Афон, що в Греції. 4 березня чоловік звернувся до Хмельницької міської інфекційної лікарні зі скаргами на високу температуру. Його одразу госпіталізували. Наступного дня, 5 березня, у зв’язку із різким погіршенням здоров’я, він був переведений до реанімаційного відділення лікарні.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *