За добу COVID-19 підтвердили у двох працівників поліції

За добу COVID-19 підтвердили у двох працівників поліції
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Кількість випадків коронавірусної інфекції з учорашнього вечора зросла на понад два десятки.

За добу на Хмельниччині підтвердили 23 нових випадки коронавірусної інфекції, повідмляє видання “Є”

Якщо на учорашній вечір було 269 випадків COVID-19, то станом на сьогодні, 19 травня, 21:15 зареєстровано уже 292 випадки. Протягом дня дані про нових інфікованих додавалися декілька разів. Спочатку в Хмельницькій ОДА повідомляли про три нових випадки хвороби у Дунаєвецькому районі та у Старокостянтинові, згодом додалося ще 6 нових хворих, потім ще дев’ять, і ще п’ять…

Як повідомляють в Хмельницькій обласній державній адміністрації, останніх п’ять випадків виявлені у кількох районах та обласному центрі. Так у Шепетівському районі захворіла одна людина. У Старокостянтинові також підтверджено один випадок. І ще три – у Хмельницькому. Серед них – медпрацівник та працівник поліції. Як зазначають в Хмельницькій ОДА, всі ново виявлені інфіковані – з кола контактних осіб, лікуються амбулаторно. Додамо, що це вже другий працівник поліції, про хворобу якого на COVID-19 повідомляють сьогодні. Наразі поки невідомо з ким він міг контактувати та інфікуватися.

А от щодо першого випадку, про який в ОДА повідомили вранці, то під час брифінгу в Хмельницькій ОДА заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш розповів подробиці. «Випадок з інфікуванням поліцейського пов’язаний з ситуацією, яку маємо з вилученням дитини з неблагополучної родини. У дівчинки згодом підтвердили COVID-19. (Нагадаємо, неподалік річки Південний Буг у Хмельницькому в наметі поліцейські виявили маму та двоє дівчаток. – авт.) Наразі протестовані усі, хто був задіяний в транспортуванні і супроводі дітей до будинку дитини в Полонному. В одного контактного працівника поліції з Хмельницького результати біоматеріалів дали позитивний результат – в нього підтвердили COVID-19», – розповів Роман Примуш.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *