Згідно з Правилами благоустрою території міста Хмельницького, підприємства, установи, організації зобов’язані забезпечувати своєчасну очистку від снігу та льоду закріпленої за ними території.

Керівники підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців, орендарів приміщень мають забезпечити:

  • – роботи з очистки від снігу та льоду розпочинати з настанням снігопаду;
  • – від снігу та льоду насамперед очищати тротуари, дороги до під’їздів житлових будинків, місць зупинок пасажирського транспорту, люки водопровідних і каналізаційних колодязів;
  • – в період ожеледиці тротуари, переходи через вулиці, місця зупинок пасажирського транспорту, спуски, підйоми посипати фракційними та іншими протиожеледними матеріалами. Посипати протиожеледними засобами сніг та лід на тротуарах;
  • – регулярно, з додержанням правил безпеки, проводити очистку дахів від снігу та льодових бурульок;
  • – вивозити зібрані з прилеглих територій сніг та лід власними силами спеціалізованих підприємств або на умовах договору.

За порушення Правил благоустрою території міста Хмельницького передбачена адміністративна відповідальність (ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення) – штраф для юридичних осіб становить від 850 до 1700 грн, для фізичних – від 340 до 1360 грн.

Читайте також: В архіві СБУ можна знайти справи репресованих жителів Хмельниччини 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *