Відповідальність за пасажирські перевезення на міських, приміських та міжміських маршрутах, які не виходять за межі однієї територіальної громади, нестиме виконавчий орган ради, яка представляє інтереси відповідної  територіальної громади.

Про це повідомив Олег Мейдич, народний депутат від «Батьківщини», на своїй сторінці у Facebook.

Це передбачено змінами до Закону України «Про автомобільний транспорт» щодо організації пасажирських перевезень №4376-1.

Проєктом закону також передбачається покласти забезпечення організації пасажирських перевезень на міжміських та приміських маршрутах, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Автономної Республіки Крим чи області – на Раду міністрів Автономної Республіки Крим або обласні державні адміністрації.

А на міжміських та приміських маршрутах, що виходять за межі території області (міжобласних маршрутах), та міжнародних маршрутах – на центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту.

Цей законопроєкт розроблено з метою приведення порядку організації пасажирських перевезень автомобільним транспортом органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування у відповідність до нового адміністративно-територіального устрою.

Читайте також: У Верховній Раді підняли питання про СМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *