На  День народження  Хмельницького команда партійців міської організації ВО «Батьківщина»  розгорнула традиційну локацію гарного настрою.

Місто Хмельницький відзначає  590 років. У святковий день  заплановано безліч різноманітних  заходів. А щоб  настрій у всіх містян був дійсно святковим,  команда хмельницьких  «батьківщинівців» розгорнула  традиційну локацію  у центрі міста – на головній вулиці, поруч з  партійним офісом,  усім бажаючим  роздавали кульки та робили  святковий аквагрим.

«Адресу нашого партійного офісу та громадської приймальні хмельничани знають добре, адже  переважна більшість із них приходить сюди за порадою, підтримкою,  фінансовою допомогою, юридичними консультаціями – понад 150  відвідувачів щомісяця!  Але хмельничани також звикли  і до того, що у святкові дні  наш партійний намет «агітує» за гарний настрій: кульки, аквагрим, маленькі сувеніри», – розповів голова  Хмельницької міської партійної організації ВО «Батьківщина» Богдан Лукашук. 

Він зазначив, що біля партійного намету також можна поспілкуватися у неформальній обстановці з депутатами  рад різного рівня  від політичної сили і  зустрітися з  друзями-однопартійцями.   

Читайте також: Депутат-«батьківщинівець» влаштував свято для дітей мікрорайону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *