За те, що поламав матері руку – два роки умовно

Полонський районний суд визнав винним 38-річного жителя Полонського району, обвинуваченого у заподіянні умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження (частина 1 статті 122 Кримінального кодексу України) своїй матері й призначив йому покарання – 2 роки позбавлення волі, але звільнив від його відбування з випробуванням на 1 рік 6 місяців іспитового строку.

«…зважаючи на щире каяття обвинуваченого, його вибачення в ході суду перед потерпілою, позитивні дані характеристики з місця проживання, наявність на утриманні малолітнього сина, на якого ним сплачуються аліменти, а також висновок органу пробації, що (обвинувачений) заслуговує на покарання, не пов’язане з реальним позбавленням волі, а тому, на думку суду, є доцільним застосувати щодо обвинуваченого положення статей 75, 76 КК України», – зазначено у вироку суду.

За вироком, 11 квітня цього року чоловік в квартирі, де мешкає з матір’ю, під час конфлікту накинувся на неї з кулаками. Після кількох ударів у побитої літньої жінки медики діагностували перелом ліктьової кістки й синці на обличчі та руці.

Під час судового розгляду син свою вину повністю визнав і попросив вибачення у матері.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

 Прес-служба Хмельницького апеляційного суду

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*