Спортивно-культурний центр “Плоскирів” завершує літній кіномарафон показів під відкритим небом

Сьогодні, 3 вересня, переглядатимуть кінострічку “Штольня”, яка є першим українським трилером. Врахуйте вікові обмеження 16+.

Показ відбудеться о 20:00 на баскетбольних майданчиках СКЦ “Плоскирів”, за адресою вул. Курчатова, 90.

«Што́льня» — перший український україномовний трилер, знятий режисером Любомиром Кобильчуком. Вважається першим незалежним суто комерційним фільмом, побудованим на суто українських реаліях та знятим українською мовою для широкої глядацької авдиторії.

Сюжет: наші дні. П’ятеро студентів історичного факультету вирушають на археологічну практику. Професор, який очолює молодих шукачів старожитностей, розповідає їм легенду про те, як під час війни співробітники музею сховали статую язичницького бога Перуна десь у підземеллях за містом. Герої випадково наштовхуються на штольню, у якій, ймовірно, схований ідол Перуна. Несподівано за нез’ясованих обставин професор зникає. Студенти вирішують спуститися у штольню із надією розшукати професора, а можливо й ідола. Спочатку підземелля виглядає як привабливе місце для розваг, але лише до того часу, коли студенти залишаються без карти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *