Запалила свічку і заснула: подробиці пожежі в кам’янецькому гуртожитку

Запалила свічку і заснула: подробиці пожежі в кам’янецькому гуртожитку
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

У ніч з середи на четвер близько другої години ночі в гуртожитку №5 Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка на проспекті Грушевського сталася пожежа – загорілася одна із секцій п’ятого поверху.

О 2:41 підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій пожежу було оперативно ліквідовано. При цьому евакуйовано понад 300 студентів, 19 осіб – за допомогою автодрабини, жертв і постраждалих немає, – поінформував сьогодні журналістів на спецбрифінгу начальник другого пожежно-рятувального загону Олег Іванюк.

За його словами, під час приїзду рятівників всі поверхи від п’ятого до сьомого були задимлені. Студенти кликали на допомогу. При цьому евакуаційні виходи були закриті, а пожежний кран навпроти кімнати, де сталося загоряння, закритий на замок.

Це говорить про те, що персонал гуртожитку та університету не знає основ пожежної безпеки, – констатує Олег Іванюк.

Як прокоментував проректор університету Олег Рачковський, на початку нового навчального семестру в закладі було проведено інструктажі з пожежної безпеки як для студентів, так і співробітників.

На жаль, не всі розуміють, що таке відповідальність, і нехтують елементарними правилами безпеки. Тут спрацював людський фактор, який і призвів до такого випадку.

Додамо, що вогнем було знищено побутові речі та майно на площі 20 кв.м. Відомо, що пожежа виникла внаслідок необережного поводження з джерелами штучного освітлення. Студентка 4 курсу у зв’язку з відсутністю світла у кімнаті залишила запаленою свічку і заснула.  

Наразі проводяться слідчі дії. У той же час вкотре звертаємося до керівників навчальних закладів привести їх у відповідність до вимог пожежної безпеки.

Джерело: Кам’янець-Подільська міська рада.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *