Завтра, 3 грудня о 15.00, у музеї історії міста Хмельницького (вул. Проскурівська, 30) відбудеться відкриття фотовиставки панорамних світлин Олександра Сліпченка «Пам`ятай Майдан!», – інформують на сайті міської ради.

Київський фотохудожник Олександр Сліпченко зафіксував на світлинах та зафільмував Євромайдан від перших днів до серпня 2014… Будівництво барикад і руїна, вирування людської стихії і прояви індивідуальностей, палаючі шини, будівлі, розібрана бруківка, бронежилети і каски, намети, польові кухні і польові творчі майстерні , виправа оборонних сотень, сцена Майдану і – одухотворені, сповнені надії юні і зрілі, знайомі і незнайомі обличчя.

Таку мету і ставив перед собою автор – зберегти ті миттєвості для історії. Про кожну світлину, про кожен день Революції Гідності Олександр Сліпченко може розповідати годинами. Як і про відеосюжети-хроніки Майдану. Адже, крім того, що уважно стежив тоді за перебігом подій, ще й працював певний час у музеї Революції Гідності. Знайомий хмельничанам за циклом світлин «Випадкове мистецтво», який півроку тому експонувався в музеї історії міста Хмельницького, автор вперше виставляє таку повномасштабну збірку робіт з тематики Майдану.

Вхід вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *