Зарплата на Хмельниччині за рік зросла на 22,5%

Основні показники соціально-економічного розвитку опублікувало Головне управління статистики у Хмельницькій області.

Більшість показників «квітень 2021-го до квітня 2020-го» зросли. Якщо ж порівнювати цьогорічний січень-квітень із торішніми, то є й падіння, повідомляє podillyanews.com.

До прикладу, індекс промислової продукції за квітень – 125% – показав зростання галузі на чверть за конкретний місяць, натомість за чотири перших місяці цифра менша: індекс становив 108.

Індекс сільськогосподарської продукції за січень-квітень навіть продемонстрував хоч і незначне, але падіння – 99,4%.

Окрім агросектора, падіння за чотири місяці продемонструвало будівництво: загальна площа житлових будівель, прийнятих в експлуатацію, становила 56 тисяч метрів квадратних, що на 12,4% менше, ніж за відповідний період 2020-го. Більше того, падіння тривало й торік, тобто будівельники демонструють від’ємну динаміку два роки поспіль. У сфері капітальних інвестицій схожа картина. Вони знижуються на два роки поспіль у перші місяці року на п’ять-сім відсотків щорічно.

Тішить же зовнішня торгівля, яка демонструє впевнене зростання. Те саме стосується й роздрібної торгівлі: у порівнянні з торішніми січнем-квітнем вона зросла на одну шосту – до 9,7 мільярда гривень. Але ледь не найкращі значення, що, без сумніву, особливо приємно, серед показників соціально-економічного розвитку показала зарплатня.

У порівнянні з чотирма місяцями минулого року вона зросла на 22,5 відсотка, тоді як ціни за цей період підвищилися на 4,2 відсотка.

https://www.news.km.ua

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*