Захворіла майже вся сім’я: на Хмельниччині виявили коронавірус у дитини

Захворіла майже вся сім’я: на Хмельниччині виявили коронавірус у дитини
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Четверо із п’яти осіб у сім’ї захворіли на COVID-19, повідомляє видання “Є”.

Сьогодні, 7 квітня, стало відомо про 4 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19. Загалом в області зараз є 14 випадків цього інфекційного захворювання. Серед них четверо осіб – члени однієї сім’ї із Шепетівки: 74-річний батько, його донька з чоловіком та онук 2014 року народження (у сім’ї двоє дітей – авт).

Двоє – батько та зять – перебувають у Хмельницькій інфекційній лікарні. Про це повідомила під час онлайн брифінгу головна лікарка Оксана Піддубна.

«Маємо двоє хворих із Шепетівки, у яких підтверджений діагноз COVID-19 – це мужчина і його тесть, якому 74 роки. Чоловік середньої ступені важкості, а тесть достатньо важкий і знаходиться під наглядом реаніматологів. Крім того, що у нього підтверджений COVID-19 і пневмонія, він у 2012 році переніс інсульт: не рухається і не говорить», – розповіла Оксана Піддубна.

За словами лікарки, сьогодні отримали результати із лабораторного центру про те, що у доньки 74-річного хворого та її сина також підтвердився діагноз COVID-19.

Оксана Піддубна каже, що лікарі із Шепетівки не зверталися із проханням привезти цих хворих в інфекційну лікарню. В оперативному штабі Хмельницької ОДА повідомили, що двоє осіб з Шепетівки лікуються амбулаторно. 

Загалом, серед 14 хворих, які є станом на 14.00 сьогодні, 7 квітня, семеро із міста та стільки ж із районів області.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *