Зеленський на Хмельниччині – візит не для всіх

Зеленський на Хмельниччині – візит не для всіх
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Сайту «Є» стали відомі деталі – дата візиту і місця, які відвідає президент під час візиту на Хмельниччину.

Про візит гаранта на Хмельниччину в кулуарах говорили ще наприкінці минулого тижня, а вже вчора у соцмережах почала ширитися інформація про те, що президент на Хмельниччину приїде, можливо, у вівторок-середу, або ж у середу-четвер. Сьогодні стало відомо точно – Володимир Зеленський приїде таки на два дні – середу і четвер. Про це підтвердили і в Хмельницькій ОДА, але деталей не повідомили, лише додали, що президент відвідає і Хмельницький, і Кам’янець-Подільський. Також у пресслужбі Хмельницької ОДА повідомили, що ні журналіста, ні оператора сайту «Є» не акредитували на висвітлення візиту президента, як не акредитували й інших наших колег із місцевих видань, окрім представників телеканалів.

«Через карантинні обмеження, акредитували лише місцеві телеканали. Для інших медіа будуть надані відеоматеріали про візит президента», – пояснили у пресслужбі облдержадміністрації.

Однак, з власних джерел сайту «Є» відомо, що попередньо планується візит президента у Хмельницький, село Давидківці та Кам’янець-Подільський. В обласному центрі Зеленський матиме зустріч в одному із бізнес-центрів міста, але вона буде закритою для сторонніх відвідувачів, як і всі інші зустрічі, які проведе президент на Хмельниччині.

Також у програмі візиту гаранта – інспектування одного із відрізків автодороги, яка будується в рамках Програми «Велике будівництво», Хмельницького аеропорту.

Наступного дня, у четвер, планується, що Володимир Зеленський проведе у Кам’янці-Подільському зустріч із представниками туристичної сфери. Але, за попередньою інформацією тамтешніх джерел, планується, що на зустрічі будуть представники сфери туризму не лише Хмельниччини.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *