Зеленський прогулявся “стометрівкою” та попив кави на “Рукавичці”

Зеленський прогулявся “стометрівкою” та попив кави на “Рукавичці”
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Сьогодні, 3 червня, після офіційної частини поїздки, Президент прогулявся вулицею Проскурівською, що в обласному центрі.

Подивитися на Зеленського прийшло чимало людей. З огляду на карантин, дистанції не дотримувалися.

Використано матеріали сайту “Є” та стрім Віталія Підгайчука

Площа перед Художнім музеєм була заповнена молоддю, яка, здавалось чекала не Президента, а поп-зірку.

Були присутні і місцеві блогери, яких цікавило на якому велосипеді приїде Гарант та відомі політики, що чекали провокаторів від однієї проросійської політсили. Ні першим ні другим не пощастило.

Президент з’явився в оточенні охорони та супроводі представників місцевої влади.

Інколи охорона перетворювалась на хоровод, коли охоронці брались за руки, щоб відсторонити бажаючих зробити фото з Президентом.

Коли делегація підійшла до району знаменитої “Рукавички”, Володимир Зеленський видав оточуючим журналістам трошки інформації. Він сказав, що задоволений роботою голови Хмельницької ОДА Габінета. Після цих слів очільник області ходив із явно кращим настроєм.

А потім Володимир Зеленський і компанія завітали в одну з кав’ярень. Що там відбувалося, можна здогадатися з допису Офісу президента України, адже всередину до кав’ярні людей не пускали.

Згодом, міський голова Олександр Симчишин розповів представникам ЗМІ, про що говорили з президентом за кавою. Зокрема, усіх цікавило, чи піднімалося Зе-командою питання майбутніх місцевих виборів та пошуку можливих кандидатів в мери міст.

«Я думаю, що вони свідомі того, що потрібно підтримувати тих міських голів, які за той час, який працюють, довели свою здатність змінювати міста, займаючи державницьку позицію та позицію місцевого розвитку. Тут має однозначно бути компроміс та нормальна комунікація», – зазначив Олександр Симчишин.

І додав, що жодних натяків про те, що мер заважає команді Зеленського не було.

«Була абсолютно нормальна конструктивна розмова про ті об’єкти, які важливі для Хмельницького. Все, що мені хотілося президенту донести, я доніс. Якщо це буде мати конкретні фінансові вливання в ті об’єкти інфраструктури, про які йшла мова, буде чудово», – зазначив міський голова, пояснивши, що мова йде про Палац спорту, Хмельницький аеропорт, школу на Залізняка, 32 та будівництво сміттєпереробного заводу.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *