В Україні 16 лютого 2022 року став Днем єднання. Відповідний указ глава держави видав 14 лютого. Сьогодні майже у кожному куточку Хмельницької області майорів синьо-жовтий прапор, а о 10 годині звучав Державний Гімн.

У Хмельницькому містяни зібралися біля головного прапору області, де разом заспівали славень. Багато жителів міста були з синьо-жовтими стрічками та з прапорцями у руках.

Також, урочисто підняли прапор і у Хмельницькому обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Сьогодні державну символіку можна побачити і на центральній вулиці Проскурівській, тут прапори розвішені з обох сторін. А у багатьох містян прапори майорять розміщені на вікнах будівель та на балконах.

У Деражні біля міської ради також звучав Державний Гімн та простягнувся в руках жителів великий прапор.

“День єднання несе собою важливу мету: показати, що українці – єдина нація, яка любить свою Батьківщину та рідні землі”, – привітав жителів громади голова Андрій Ковпак.

У Кам’янці-Подільському свято відзначили з синьо-жовтими стрічками на одязі краян, підняттям стягу та виступами колективів. До події також приєдналися представники влади, державних структур, військові, правоохоронці та небайдужі громадяни. З вітальним словом та закликом до єдності також виступив міський голова Михайло Посітко.

«Сьогодні як ніколи нам потрібно не слово, голосними фразами, а діями, забути розбрат, відкласти чвари, як це потрібно було зробити завжди і сто років тому, і вісім, коли почалася війна, і зараз…єднатися потрібно з відчуттям щирого бажання та реальних дій на захист кожного громадянина України, кожної громади, кожної родини», – у своєму виступі зазначив міський голова.

А також широкомасштабно відзначили День єднання правоохоронці Кам’янець-Подільського районного управління поліції та військовослужбовці Об’єднаного навчально-тренувального центру Сил підтримки Збройних Сил України. Спершу святковою ходою військові та правоохоронці пройшлися вулицями міста. А потім розгорнули великий синьо-жовтий стяг і виконали Державний Гімн на околицях Нового замку Кам’янець-Подільської фортеці.

У Шепетівській громаді представники влади та краяни також приєдналися до загальнодержавного свята. До спільного виконання Державного Гімну долучились також правоохоронці району від очільника поліції Шепетівщини і до рядового поліцейського.

З українською символікою у руках, прапорами та стрічками українці продемонстрували патріотичний дух, згуртованість перед лицем загрози та готовність боротися за свою свободу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *