Депутати Хмельницької обласної ради від «Батьківщини» Сергій Яковлев, Наталія Кухарук та Оксана Каденко взяли участь у роботі Меджибізької селищної територіальної громади.

На сесію самоврядного органу «батьківщинівці» завітали, аби захистити від так званої реорганізації Требуховецьку загальноосвітню школу I–III ступенів.

Місцева влада, незважаючи на попередні домовленості з мешканцями села, вирішила понизити статус  навчального закладу, ліквідувати у ньому старші класи та зробити школу філією Меджибізького ліцею. Тим часом,  на всю громаду лише дві школи надають повну загальну середню освіту. Отож, залишиться лише середня школа в селі Голосків, однак, умов для підвезення до неї немає, школа розташована у вкрай небезпечному місці на пожвавленій трасі міжнародного сполучення.

Депутати-«батьківщинівці» оперативно відреагували на критичну ситуацію і прибули на сесію  ради територіальної громади. Їм вдалося  добитися зняття з порядку денного питання реорганізації навчального закладу. Юні мешканці села зможуть здобути повну середню освіту за місцем проживання.  

Детальніше дивіться у сюжеті Першого Подільського

Читайте також: Директорка Требуховецької школи: Якщо влада знищить нашу школу, учителям доведеться їхати на заробітки в Польщу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *