Курятина, уражена сальмонелою, може реалізовуватися в торговій мережі на Хмельниччині.   

Про це повідомляють в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

“Інформуємо операторів ринку, які здійснюють обіг харчових продуктів та/або займаються виробництвом з використанням курятини, що до Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області надійшло інформаційне повідомлення по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 06 грудня 2021 року № 2021.6641-fur2 стосовно виявлення Salmonella (present/25g) в курятині, що експортувалась з Польщі (виробник: WCF Corp. Sp. z o.o., Warszawa) до України (отримувачі: ТОВ «М’ясний торговий дім», вул. Академіка Каблукова, 21, оф. 1-2, м. Київ, 03065; ТОВ «Ред Міт», Південне Шосе, 57, оф. 44, м. Запоріжжя, 69032)”, – йдеться в повідомленні. 

Операторів ринку попереджають про вилучення цих харчових продуктів з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформує про виявлену невідповідність компетентний орган. Якщо такі харчові продукти могли потенційно потрапити до споживача, оператор ринку інформує споживачів про причини їх вилучення та у разі потреби відкликає харчові продукти, якщо застосування інших заходів є недостатнім для досягнення прийнятного рівня захисту здоров’я споживачів.

Про вжиті заходи щодо подальшого поводження із вказаним харчовим продуктом необхідно повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області протягом двох днів за адресою: вул. Шевченка, 53, м. Хмельницький, 29007, тел. (0382) 63-07-34, e-mail: info@consumerhm.gov.ua.

Читайте також: Чим замінити та як звикнути до життя без поліетиленових пакетів?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *